ważne

Co mówią klienci o naszym biurze rachunkowym?

Każda opinia klienta jest dla nas bardzo cenna,
dlatego z najwyższą starannością podchodzimy
do komfortu współpracy obu stron.

Współpraca z biurem rachunkowym Prospect to sama przyjemność, największe podziękowania dla Pani Eweliny która bardzo profesjonalnie podchodzi pod klienta. Jest to drugie biuro które obsługuje nasza firmę i zapewne będzie ostatnie ponieważ widać zaangażowanie we współprace i ciągłe podnoszenie kwalifikacji ze strony firmy Prospect.

Paweł Włodarczyk

Speed Consulting

Biuro Rachunkowe godne polecenia. Od samego początku działalności ogromna pomoc. Doskonały kontakt, niemal natychmiastowa odpowiedź na nurtujące pytania. Współpraca z biurem Prospect to czysta przyjemność.

Szczepan Grzegorczyk

Jak najbardziej polecam usługi tego biura. Pani Ewelina zawsze jest do dyspozycji swoich klientów, z cierpliwością odpowiada na wszystkie nurtujące pytania, a swoją pracę wykonuje bardzo rzetelnie.

Asia Mróz

Polecam usługi Biura Rachunkowego Prospect, bo współpraca przebiega w sposób bezproblemowy, wszystkie niejasności są od razu wyjaśniane, a dzięki temu ja jako przedsiębiorca mogę spać spokojnie.

Salon Oaza Piękności

Świetny start dla mojej firmy, biuro umożliwia różne warianty obsługi podmiotu prawnego, co w naszym przypadku jest bardzo pomocne. Można mieć prawdziwy komfort współpracując z Panią Eweliną. Polecam.

Jacek Skórka

Ewelina Włodarczyk
Doradca podatkowy nr wpisu 13791

Połączenie sił to początek,
pozostanie razem to postęp,
wspólna praca to sukces.

Panel klienta w SALDEO
Pomoc to My. Zadzwoń

Twój sukces to nasz sukces. Wiemy to dobrze, dlatego nasze zaangażowanie w odpowiedni rozwój Twojego przedsiębiorstwa jest ogromne. Postaw na najlepszą drogę w księgowości, a zobaczysz, że można w biurokratycznym państwie prowadzić swobodnie biznes. Wiemy jak zająć się wszystkimi dokumentami. Wystarczy jeden telefon, jeden email, jedna wizyta w salonie.