Najszybsza księgowość online

Co przygotowaliśmy dla nowych przedsiębiorców?

Poświęciliśmy setki godzin, aby stworzyć cały spójny system przepływu dokumentacji między przedsiębiorcami, a naszym biurem rachunkowym. Teraz księgowość online, to my!

Tak! bezpłatnie

Bezpłatny program do fakturowania i zarządzania firmą

2 kliknięcia i gotowe

Wygodna i sprawna obsługa księgowa on-line firm. To na prawdę takie proste
i

Podwójne korzyści dla nowych

Specjalny pakiet mini dla firm o niewielkiej liczbie dokumentów

Wsparcie i pomoc

Pomoc w uzyskaniu dotacji na rozpoczęcie działalności

Księgowa Kielce

Poszukujesz dobrej i sprawdzonej księgowej, która poprowadzi rachunkowość Twojego biznesu z kompleksową i szybką obsługą? Rozważ ofertę naszego biura rachunkowego! Stworzyliśmy je z myślą o wspieraniu przedsiębiorców w ich codziennym prowadzeniu biznesu. Dobrze wiemy, że myślenie o dokumentach księgowych jest często ostatnią rzeczą, na jaką mają czas. Naszą misją jest optymalizacja czasu naszych klientów, tak aby mogli skupić się na swoich codziennych obowiązkach. Wspieramy zarówno indywidualnych przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność gospodarczą, jak również podmioty o rozbudowanej strukturze organizacyjnej.

Księgowość w naszym biurze rachunkowym

Rozwój technologii daje nowe możliwości, z których w naszym biurze chętnie korzystamy. Nasi klienci mogą korzystać dzięki temu z takich udogodnień, jak księgowość online. Za nami czasy, kiedy księgowa otrzymywała każdy dokument osobiście. Dziś przedsiębiorca nie musi wychodzić z domu i stać w korkach, aby dostarczyć nam fakturę lub inny ważny dokument. Wystarczy kontakt online. To oszczędność finansowa i czasowa, którą cenią sobie nasi klienci.

Ponadto oferujemy nie tylko nowoczesną, ale także kompleksową obsługę, która obejmuje wsparcie rachunkowe na każdym etapie prowadzenia działalności:

 • pomoc w uzyskaniu dotacji unijnych na założenie nowego biznesu lub rozwój obecnego,
 • założenie działalności – pomoc w rejestracji prawnej, wyborze opodatkowania, wysłaniu obowiązujących zgłoszeń do urzędów,
 • obsługa księgowa – rachunkowość dla małych, początkujących przedsiębiorstw, jak i dla dużych podmiotów oraz spółek prawa handlowego, obsługujemy także stowarzyszenia, fundacje i wspólnoty,
 • pełna obsługa kadrowo-płacowa – prowadzimy kadry i płace, rozliczamy pracowników, a wszystko z uwzględnieniem aktualnych przepisów,
 • rozliczanie rocznych zeznań podatkowych PIT – obliczamy, wypełniamy i wysyłamy do właściwego Urzędu Skarbowego,
 • pozostała pomoc w różnego typu problemach np. w złożeniu wniosku o dofinansowanie, w wypełnieniu wniosku leasingowego itp.

Rachunkowość na najwyższym poziomie

Oferujemy profesjonalną i nowoczesną obsługę rachunkowo-księgową i kadrowo-płacową na najwyższym poziomie. I to bez wychodzenia z biura lub domu – przedsiębiorcy wszystko załatwią z nami online! Staramy się zapewnić kompleksową obsługę klientów na każdym etapie ich działalności.

Prowadzimy księgowość firm polskich, jak też firm zagranicznych działających na terenie Polski. Prowadzimy księgowość terminowo i rzetelnie, tak aby finanse naszych klientów były zawsze bezpieczne!

Księgowa Kielce – wybierz moje biuro!

10 powodów dlaczego warto z nami współpracować:

 • Gwarancja dobrej ceny
 • Bezpłatny program do wystawiania faktur i zarządzania firmą
 • Ubezpieczenie OC na kwotę przewyższającą wymaganą
 • Pełna odpowiedzialność za rozliczenia podatkowe
 • Pełnomocnictwo do reprezentowania przed urzędami
 • Wsparcie merytoryczne na najwyższym poziomie
 • Możliwość obsługi online
 • Gwarancja dyskrecji i poufności
 • Kompleksowa obsługa
 • Możliwość odbioru dokumentów od Klienta

Nawiązanie współpracy z nami pozwoli Ci na optymalizację czasu i skoncentrowanie się na prowadzonej działalności. Z nami finanse Twojej firmy będą bezpieczne!

Ewelina Włodarczyk
Doradca podatkowy nr wpisu 13791

Połączenie sił to początek,
pozostanie razem to postęp,
wspólna praca to sukces.

Panel klienta w SALDEO
Masz pytania? Zadzwoń
Jesteś z Kielc lub okolic?

Zapraszamy Cię do biura na pyszną kawę. Porozmawiajmy o możliwościach.

Możesz być pewien lub pewna, że nasze zaangażowanie w prawidłowy przepływ dokumentów księgowych w Twojej firmie, to dla nas najwyższa wartość. Nasza skuteczność to zero zmartwień w Twojej firmie.