Doradca podatkowy Kielce

Czy zmieniające się stale przepisy podatkowe przyprawiają Cię o zawrót głowy i powodują, że gubisz się w ich gąszczu? Sama ustawa o podatku VAT jest zmieniana przynajmniej 4 razy do roku. Nie pozwól się zaskoczyć i powierz nam dbanie o kondycję finansową swojej firmy. 

Biuro doradców podatkowych Prospect to zespół doświadczonych ekspertów, nieustannie podnoszących swoje kwalifikacje i stawiających na indywidualne podejście do każdego Klienta.

Doradca podatkowy stawia na pierwszym miejscu bezpieczeństwo i interesy swojego Klienta. Zależy nam, by zaproponowane przez nas rozwiązanie było dla Ciebie idealnie skrojone.  Nasza siedziba mieści się w Kielcach, ale z pomocy doradcy podatkowego mogą skorzystać Klienci z całej Polski.

Czym zajmuje się doradca podatkowy?

Doradca podatkowy to zawód zaufania publicznego łączący pracę prawnika z pracą finansisty, którego obszarem działalności jest doradztwo w zakresie prawa podatkowego. Każdy doradca wykonuje swoją pracę w sposób niezależny, a w swoich decyzjach podlega jedynie przepisom prawa i zasadom etyki doradców podatkowych. Nasi doradcy pełnią rolę zaufanego partnera, z którym możecie uzgodnić strategie dotyczące prowadzenia działalności gospodarczej. 

Doradztwo podatkowe Kielce – zakres usług

Specjaliści z Biura Prospect oferują wsparcie w postaci:

 • Bieżące doradztwo CIT/PIT/VAT i inne podatki
 • Reprezentacja w postępowaniach takich jak kontrole skarbowe i podatkowe oraz postępowania sądowo-administracyjne, jak również egzekucyjne
 • Wnioski o interpretacje podatkowe. Gdy prowadzisz firmę i masz wątpliwości, czy stosujesz właściwe przepisy prawa podatkowego najbezpieczniej jest poprosić Krajową Informację Skarbową o pomoc i dostać interpretację podatkową.Chętnie pomożemy Ci napisać i złożyć odpowiednie wnioski. 
 • Audyty podatkowe, których celem jest wewnętrzna weryfikacja zgodności z prawem prowadzenia ewidencji podatkowej oraz deklarowania i rozliczania podatków w zakresie objętym tą usługą. Podczas audytów sprawdzamy legalność i prawidłowość Twoich rozliczeń oraz rekomendujemy korzystne zmiany, tak byś uniknął nieprawidłowości w przyszłości.
 • Opinie podatkowe 

    PROJEKTY SPECJALNE

 • Ulgi podatkowe (IP BOX/B+R)
 • Należyta staranność VAT/tax compliance i inne strategie podatkowe
 • Optymalizacja podatkowa 
 • Polski Ład

Dlaczego warto skorzystać z usług doradcy podatkowego?

Masz w głowie idealny projekt biznesowy, zbudowałeś świetnie prosperujące przedsiębiorstwo i pozyskałeś klientów dokonując zyskownych transakcji, a na drodze do sukcesu zaczynają stawać przeszkody? Przeszkody związane zarówno z bieżącą działalnością operacyjną jak również ze zmorą wszystkich przedsiębiorców – aparatem skarbowym? 

Jeżeli chcesz skutecznie zmierzyć się z interpretacjami zawiłych przepisów prawa, warto  postawić na ekspertów, którzy:

 • Są doświadczeni 
 • Są na bieżąco – interdyscyplinarny charakter naszego zawodu, łączący znajomość prawa i finansów zmusza nas do ciągłego studiowania przepisów, nowelizacji i ciągłego szkolenia i podnoszenia kwalifikacji. Dzięki nam nasi klienci nie utoną w morzu przepisów.
 • Są “w kontakcie” – Klienci lubią poczucie bezpieczeństwa, jakie im zapewniamy. Stały kontakt mailowy i telefoniczny, możliwość osobistych spotkań, pozwala im odetchnąć, bo wiedzą, że ich firma jest w dobrych rękach.

Tak! bezpłatnie

Bezpłatny program do fakturowania i zarządzania firmą

2 kliknięcia i gotowe

Wygodna i sprawna obsługa księgowa on-line firm. To na prawdę takie proste
i

Podwójne korzyści dla nowych

Specjalny pakiet mini dla firm o niewielkiej liczbie dokumentów

Wsparcie i pomoc

Pomoc w uzyskaniu dotacji na rozpoczęcie działalności

Ewelina Włodarczyk
Doradca podatkowy nr wpisu 13791

Połączenie sił to początek,
pozostanie razem to postęp,
wspólna praca to sukces.

Panel klienta w SALDEO
Masz pytania? Zadzwoń
Jesteś z Kielc lub okolic?

Zapraszamy Cię do biura na pyszną kawę. Porozmawiajmy o możliwościach.

Możesz być pewien lub pewna, że nasze zaangażowanie w prawidłowy przepływ dokumentów księgowych w Twojej firmie, to dla nas najwyższa wartość. Nasza skuteczność to zero zmartwień w Twojej firmie.