Cennik usług Biura rachunkowgo Prospect

Każdego Klienta traktujemy z należytym szacunkiem, dlatego wycena naszych usług odbywa się za każdym razem indywidualnie.

Zapoznaj się z poglądową wersją naszego cennika. Ostateczną cenę za nasze usługi ustalamy po zapoznaniu się ze specyfiką firmy, a w szczególności z: ilością dokumentów księgowych, formą opodatkowania, liczbą transakcji zagranicznych.

  • ryczałt od przychodów ewidencjonowanych od 80,00 zł netto
  • książka przychodów i rozchodów od 100,00 zł netto
  • księgi handlowe od 450,00 zł netto
  • obsługa kadrowo-płacowa od 20,00 zł netto za pracownika.

Podane ceny są orientacyjne i nie stanowią oferty w rozumieniu Przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro wystawia faktury. Powyższe ceny są kwotami netto.

W cenę naszych usług wliczony jest również dostęp do nowoczesnej platformy do fakturowania i zarządzania firmą.

Program umożliwia również import zeskanowanych faktur – zamiast tracić czas na dostarczanie i odbieranie potrzebnych dokumentów z biura można automatycznie przesyłać je za pomocą systemu.

Dajemy również możliwość prowadzenia elektronicznego archiwum dokumentów oraz elektronicznej teczki akt osobowych pracowników. Z doświadczenia wiemy jak bardzo ułatwia to pracę naszym klientom, którzy każdy dokument mają na wyciągnięcie ręki.

Dzięki systemowi Klient ma również dostęp do danych finansowych firmy, takich jak podatki, składki ZUS czy wynik z działalności.

Skontaktuj się z nami, by dopasować ofertę do Twoich potrzeb!

Close Menu