Nowoczesne biuro rachunkowe

w pełni online!

Masz pytania? Porozmawiajmy

bezpłatny program do wystawiania faktur i zarządzania kontrahentami

pełne wsparcie w procesie zakładania działalności!

merytoryczne wsparcie w trakcie prowadzenia jednoosobowych działalności gospodarczych, spółek cywilnych i kapitałowych, stowarzyszeń, fundacji

zero wychodzenia z biura lub domu - wszystko załatwiasz z nami online!

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować Państwa, że nasze Biuro zostało członkiem Ogólnopolskiej Sieci Certyfikowanych Biur Rachunkowych, czyli będziemy współpracować m.in z mBankiem. Między innymi dzięki temu mamy teraz w swojej ofercie coś, czego nie mają inne biura rachunkowe ????

Uczestniczymy w wielu szkoleniach, webinarach i Konferencjach, więc jesteśmy na bieżąco ze zmianami w prawie i możemy dbać o to, żeby nasi klienci czuli się bezpiecznie i byli jak najlepiej doinformowani.

W związku z powyższym poszerzamy zakres naszych usług, aby zaoszczędzić Wasz czas i pieniądze, abyście mogli jeszcze więcej spraw załatwić w naszym Biurze!

Mamy dzisiaj dla Was kilka dobrych wiadomości:

Jeśli posiadacie konto firmowe w banku, ale nie jesteście z niego zadowoleni, bo np. płacicie wysokie opłaty bankowe, to zapraszamy do nas!

Otworzymy Wam bezpłatne konto firmowe przez dwa lata:

–   0 zł za prowadzenia konta przez 24 miesiące,

–   0 zł za przelewy internetowe,

–   0 zł za przelewy do ZUS i US

–   0 zł miesięcznie za kartę debetową do konta

–   0 zł za przelewy SEPA do krajów UE oraz Islandii, Norwegii, Lichtensteinu i Szwajcarii, 0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów mBanku, Planet Cash, Euronet i Santander, 0 zł za wpłaty we wpłatomatach mBanku, Planet Cash, Cashline, Euronet.

A jeśli nie chcecie rezygnować z obecnego konta, bo jesteście do niego przyzwyczajeni, to nie ma problemu – możecie sobie oczywiście założyć drugie, całkowicie bezpłatne konto firmowe i otrzymać bezpłatny program do fakturowania oraz robić z tego konta przelewy za 0 zł.

Jeśli chcecie rozwijać swój biznes, ale nie macie na to środków finansowych, to możemy uzyskać dla Was propozycję wsparcia finansowego na wyjątkowych warunkach. Możemy Wam pomóc w uzyskaniu kredytu, debetu, czy karty kredytowej na lepszych warunkach, niż dostępne obecnie na rynku, ponieważ dla klientów współpracujących z biurem rachunkowym, który jest członkiem OSCBR, czyli również dla naszych klientów, warunki są promocyjne, więc zapraszamy.

Jeśli płacicie duże podatki i wysoką składkę na ubezpieczenie zdrowotne – szukacie kosztów i myślicie nad leasingiem lub najmem długoterminowym, to również mogę Wam w tym pomóc – dzięki uproszczonej procedurze oraz specjalnym warunkom współpracy z mBank, możemy uzyskać korzystną ofertę dla swoich klientów. Jeśli już otrzymaliście jakąś ofertę, to prześlijcie ją do nas, a my postaramy się uzyskać kontrofertę, czyli ofertę lepszą dla Was 🙂

Jeśli natomiast ktoś z Waszych znajomych lub rodziny w najbliższym czasie planuje otwarcie działalności gospodarczej, to informujemy, iż dzięki temu, że nasze Biuro jest członkiem OSCBR i współpracuje z mBankiem, to mamy w swojej ofercie świetne narzędzie, które im w tym pomoże – FIRMOOTWIERACZ – jest to 3 w 1:

  • Założymy działalność gospodarczą.
  • Otworzymy firmowy rachunek bankowy.
  • Założymy profil zaufany.

Dodatkowo można otrzymać:

  • Darmowe konto firmowe przez dwa lata
  • Darmowy program do fakturowania na czas nieokreślony, który będzie zintegrowany z systemem KSeF.
  • 350 zł. premii na dobry początek po spełnieniu dwóch prostych warunków tj. 5 razy zapłata kartą na łączną kwotę 1000 zł. w ciągu 30 dni od dnia podpisania umowy.

W ciągu jednej godziny, a może nawet i krócej pomożemy każdemu w otwarciu działalności gospodarczej i to całkowicie bezpłatnie!

Poza tym wypełnimy wszystkie niezbędne dokumenty i dokonamy rejestracji w US i ZUS.

Wniosek do CEIDG wypełniamy i wysyłamy elektronicznie, w związku z tym nie trzeba nigdzie chodzić, ani do Urzędu Miasta czy Gminy, ani do US i ZUS, ani nawet do banku.

Poinformujemy Was o aktualnych dotacjach, które są dostępne w danej chwili, a być może osoba zakładająca działalność gospodarczą będzie mogła z niej skorzystać.

Nadmieniam, że wszystkie dokumenty wypełniamy my i podpisujemy je w naszym Biurze Rachunkowym.

Cały pakiet w jednym miejscu i w takim krótkim czasie – zapraszamy do kontaktu – tel. 725427871

Nawiązanie współpracy z nami pozwoli Ci na optymalizację czasu i skoncentrowanie się na prowadzonej działalności.
Z nami finanse Twojej firmy będą bezpieczne!